Volné pracovní místo  Údržbář M/Ž dovolená 25 dnů a náborový příspěvek 18.000,-

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Hledáme do našeho týmu šikovné a technicky zaměřené členy, kteří jsou otevřeni novým možnostem a způsobům řešení.

Nabízíme:

  • Vaše mzda bude odrazem vaší kvalifikace a výkonnosti.
  • Získáte bonus 18.000,- za vstup do našeho týmu.
  • Pomoc s pokrytím nákladů na cestu do práce. v hodnotě až 1.000,-.
  • Stanete se pevnou součástí naší firmy a nastoupíte přímo do kmenu zaměstnanců.
  • Finanční Podpora na stravování během pracovního dne.
  • Více jak 20 dnů dovolené, které jsou dané zákonem.
  • Vaše loajalita a věrnost naší firmě bude odměněnou jak pro nás, tak samozřejmě pro Vás.
  • Další výhody, které můžete využít jsou příspěvky kafeterie náší firmy.
  • Možnost účastnit se společenských akcí a teambuildingu s kolegy.

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti udržování našich zařízení v špičkové kondici.
  • Budete součástí týmu, který tvoří technici a výrobní personál.
  • Podle požadavků výroby budete provádět úpravy, které pomohou zlepšit náš výrobní proces.
  • Pracovní doba je rozložena do tří směn. Ochota pracovat v tomto režimu je zásadní.

Předpoklady:

  •  potřebné vzdělání a kvalifikaci pro tuto pozici Vyhláška č. 50/78 Sb.
  • Zkušenost, praxe nebo vzdělání v elektooboru je jedno z podmínek našich budoucích uchazečů.
  • Manuální zručnost, spolehlivost, technická zdatnost. Důležité vlastnosti pro efektivní práci v údržbě.

Tato pozice je nejen o práci, ale i o spolupráci a rozvoji. Pokud hledáte zajímavou kariérní příležitost v oblasti údržby, můžete se stát nedílnou součástí našeho týmu. Přijměte výzvu a přidejte se od nás!!! Rádi Vás uvítáme.

Máte zájem o nabídku Údržbář M/Ž dovolená 25 dnů a náborový příspěvek 18.000,-?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin 2 Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Údržbář M/Ž dovolená 25 dnů a náborový příspěvek 18.000,-

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.